• Pon-Pt 7:30 - 20:00

Tel. 12 641-02-21, Tel. 12 641-04-54

Tel. 12 261-07-96, Fax. 12 641-07-90

 

Adres mailowy:

medall.krakow@gmail.com

Godziny otwarcia:

od 7:30 do 20:00

Centrum Medyczne "MED-ALL"

Przychodnia

W Centrum Medycznym MED-ALL świadczymy porady medyczne w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, specjalistki ambulatoryjnej w tym szczególnie na wysokim poziomie diagnostyka i leczenie alergologiczne.

Diagnostyka

Ośrodek ma nowoczesny wystrój, wyposażony jest w sprzęt i aparaturę najnowszej generacji umożliwiającą diagnostykę na wysokim poziomie. Nasza przychodnia wyposażona jest w wysokiej jakości aparat USG umożliwiający przeprowadzanie badania GENETYCZNE PŁODU i badanie DOPPLERA.

Proponujemy także zabiegi kriochirurgiczne, a także zaawansowaną diagnostykę dermatologiczną dzięki zastosowaniu badań VIDEODERMATOSKOPII Na miejscu wykonujemy badań USG, EKG. Oferujemy szeroki zakres badań diagnostycznych. W zakresie alergologii wykonujemy pełny zakres badań specjalistycznych tj. spirometria podstawowa, po leku i po wysiłku, testy skórne i płatkowe, oraz prowokacyjne testy donosowe.

Uprawnienia

Centrum Medyczne współpracuje również z Pracownią Medycyny Rodzinnej Collegium Medicum UJ i posiada uprawnienia do szkolenia lekarzy specjalizujących się w medycynie rodzinnej. Posiadanie certyfikatu zobowiązuje zespół Centrum Medycznego Med-All do stałego utrzymania wysokiej jakości usług medycznych na poziomie standardów europejskich.

Świadczenia medyczne

Nasza placówka udziela porad bezpłatnych i płatnych. Porady bezpłatne świadczone są w ramach kontraktu podpisanego z Narodowym Funduszem Zdrowia w zakresie porady lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej oraz specjalistyczne porady alergologiczne dla dorosłych i dzieci, dermatologiczne, geriatryczne, laryngologiczne, pulmonologiczne. Czynimy również starania o zwiększenie zakresu nieodpłatnych dla pacjenta świadczeń medycznych udzielanych w ramach kontraktu z NFZ, utrzymania umów współpracy z dotychczasowymi systemami refundacji za świadczenia medyczne.

Certyfikat ISO 9001

Głównym celem Centrum jest stałe podnoszenie jakości usług medycznych, zgodnie z wymogami utrzymania certyfikatu ISO 9001. W związku z powyższym zespół lekarzy i pielęgniarek na bieżąco podnosi swoje kwalifikacje zawodowe. O jakości naszej pracy świadczy ciągle zwiększające się ilość zgłaszających się pacjentów, którzy wyrażają swoją dobrą opinie i zaufanie w przeprowadzanych ankietach.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług

dr Krystyna TargoszNaszym atutem jest wysoce wyspecjalizowany, doświadczony i empatyczny personel

dr Krystyna Targosz Dyrektor

 

 

Współpracujemy

PARTNERZY       PARTNERZY       PARTNERZY       PARTNERZY     

 

Naszą dewizą jest indywidualne i holistyczne podejście do każdego pacjenta

Centrum Medyczne ”MED-ALL” s.c. © ul. Budziszyńska 1, 31-619 Kraków, Tel. 12 641-02-21  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.